УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 01.03.2024 08:23

В Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями можуть проводити евакуацію 🚌 населення із зон збройних конфліктів у безпечні райони.

При евакуації держава допомагає виїхати з небезпечної території навіть якщо немає документів та підтримує матеріально.

Ознайомтеся з повним текстом про евакуацію, евакуаційні виплати та як відновити паспорт у разі втрати під час дії воєнного стану на нашому сайті. Посилання в коментарі.

Контакт-центр системи безоплатної правничої допомоги (будні з 8:00 до 18:00)

📞0 800 213 103

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Якщо ви знаєте, кому ця інформація може бути корисною, поділіться цим дописом з ними.