#НІБУЛІНГУ

Дата: 22.02.2024 12:36

Слово «булінг» іншомовне, але його значення знають усі. Найчастіше він зустрічається в шкільному середовищі, але й у сімях, які опинилися в складних життєвих обставинах – він частий гість. Ніколи раніше не думала, що у сімях, ззовні бездоганних, є прояви булінгу. Тому КЗ «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради», разом з Громадським центром правосуддям Правосуддя Черкащини провели тренінг в школах с. Ковалиха та Ротмістрівка. Тренерами виступили студентки Черкаського педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Анна та Марина.

Вирішення проблем, повязаних з булінгом набагато краще вирішуються, коли навколо небайдужі люди. Дітям сподобалось, були активними, відповідали на питання, демонстрували свої бачення.

Окрема подяка Юлії Лазаренко, адміністратору проекту Громадський центр правосуддя.