Поясніть дітям, як не стати заручником наркозалежності

Дата: 21.02.2024 11:30

- встановіть і дотримуйтеся загальноприйнятих норм поведінки, чіткого режиму дня (розподіл часу для праці, навчання, дозвілля, відпочинку).

- тримайте під контролем вільний час дитини, цікавитесь її успіхами, проблемами, труднощами, інтересами, запитами, прагненнями й способами їх задоволення.

- дізнайтеся з ким товаришує ваша дитина, коло її спілкування.

- виховуйте у дітей відповідальне, ціннісне ставлення до свого здоров’я.

- обговорюйте з дітьми проблеми асоціального змісту життя наркозалежних. Нехай інформація про дію наркотиків та наслідки їх вживання надійде до дітей саме від вас, а не від компанії з вулиці.

- підтримуйте постійний зв’язок із навчальним закладом, допомагайте дитині в комунікації з однолітками мотивуючи на здоровий спосіб життя. Беріть участь в шкільному житті дитини.

- приділяйте максимум часу вихованню вашої дитини, роз’яснюйте їй основи поведінки (кожен вчинок має свої наслідки).

Бережіть найдорожчих!

Відділ комунікації поліції Черкаської області