Роль сім’ї у вихованні дітей

Дата: 19.02.2024 14:18

Роль сімї у вихованні дітей-тема давня, але така актуальна сьогодні. Тож навчальний захід у КЗ «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради», відбувся з метою навчання батьків максимально використовувати свій власний ресурс та запозичувати досвід інших сімей для виховання дітей.

Прийомна сімя Петра Середи із с.Санжариха із задоволенням ділилася своїми надбаннями, навіть, виготовили родинний стенд, щоб використовували, як наочність у своїй роботі. Наводив приклади сімейного дозвілля, які люблять проводити разом. Із захватом розповідав Петро Якович про заходи БФ «Мама +Я» у Києві на які, за результатами відбору була запрошена їх сімя. Там вперше виступили перед великою аудиторією, першими відкривали концерт…

Присутні задоволені. Думаю, що кожен щось дізнався нове і обовязково запровадить у своїй сімї!!!

P.S. Як знахідка для навчання був збірник тренінгових вправ, який тільки вчора отримала від Люсі Пона, а сьогодні вже був допомогою в роботі!!!