Ротмістрівська сільська рада інформує про проведення 20.02.2024 ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ щодо перейменування вулиць.

Дата: 15.02.2024 15:51

Організатор громадського обговорення - Ротмістрівська сільська рада.

Перелік назв вулиць, які пропонуються до перейменування:

с. Буда-Макіївка

– вул. Лісова – на вул. ім. Сергія Нікітіна (житель села, який є прикладом патріотизму, мужності, героїзму та всіх найкращих якостей характеру Українського народу добровільно, з перших днів військової агресії російської федерації проти України, став на захист нашої Батьківщини і загинув 04 жовтня 2022 року, захищаючи Україну від російської окупації).

с. Ротмістрівка

– вул. Тітова – на вул. ім. Сергія Липки (житель села, хоробрий захисник та вірний син України, був людиною твердої життєвої позиції, патріотом, сповненим життєвих сил і енергії, до повномасштабного вторгнення займався цілком мирними справами, працював у будівельній організації, та вже у лютому 2022 року Сергій без вагань добровільно став до лав Збройних Сил України. 6 липня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання юнак загинув).

Зауваження та пропозиції (із відповідним обґрунтуванням) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням найменування (юр. особи), прізвища, імені, по батькові (фіз. особи) та адреси до 19 лютого включно, на поштову адресу: 20726, вул. Михайлівська, буд. 18, с. Ротмістрівка, Черкаський район, Черкаська область або на електронну пошту Ротмістрівської сільської ради: rotmistrivka@gmail.com

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в Ротмістрівській сільській раді за адресою: 20726, вул. Михайлівська, буд. 18, с. Ротмістрівка, Черкаський район, Черкаська область; електронна пошта: rotmistrivka@gmail.com, телефон: 096-129-61-40.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Волошин.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Ротмістрівська СТГ за посиланням

протягом 5 днів після проведення громадських слухань.