Правоохоронці розповідають що робити, якщо ваша дитина загубилась

Дата: 06.02.2024 07:38

Без паніки: Правоохоронці розповідають що робити, якщо ваша дитина загубилась

Поради для батьків, аби Ваша дитина не загубилась:

▪️Проводьте з дитиною бесіди, як поводитися в натовпі. Дайте чіткі інструкції, що робити, якщо загубився.

▪️Проговорюйте та визначайте місце, де зустрінетесь, якщо раптом дитина загубиться.

▪️Якщо дитина маленька й не може назвати своє та ваше ім'я, зробіть бейдж чи бирку зі своїми ім’ям та контактами. Прикріпіть бирку до одягу, який дитина не залишить. Або покладіть до кишені дитини записку.

▪️Увімкніть геолокацію на телефоні дитини або скористайтесь смартгодинником з геолокацією.

Що необхідно робити, якщо Ваша дитина загубилась:

▪️Не панікуйте. Зберіться з думками, аби діяти чітко.

▪️Згадайте, де востаннє бачили дитину. Якщо в дитини є телефон – зателефонуйте.

▪️Попросіть когось зі знайомих чи родичів залишитися на місці на випадок, якщо дитина повернеться.

▪️Попитайте людей навколо, чи бачили вони дитину, назвіть основні прикмети, за наявності покажіть фото дитини.

▪️Повідомте в найближче відділення поліції чи зателефонуйте 102.

Правоохоронці закликають батьків, приділяйте особливу пильність до своїх дітей, адже їхня безпека - понад усе!