Напередодні свята Водохреща рятувальники Черкащини посилюють інформаційну роботу

Дата: 05.01.2024 12:12

На Черкащині рятувальники посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян щодо дотримання правил безпеки під час занурення в ополонку.

4 січня такі заходи відбулися вже у Черкаському та Уманському районах. Спілкуючись із місцевими жителями, рятувальники, у першу чергу, закликали в цілях безпеки утриматись від купання.

А тим, хто все ж таки вирішив дотриматись традицій, рекомендували вибирати ополонку з безпечним спуском до води й купатися лише в присутності медиків і рятувальників. Також співробітники ДСНС наголосили, що у жодному разі не занурюватись у воду різко, а заходити повільно й обережно.

На завершення кожен співрозмовник отримав інформаційні листівки з відповідними рекомендаціями.

За інформацією ГУ ДСНС у Черкаській області