Вітання сільського голови з Різдвом Христовим

Дата: 24.12.2023 07:00

Шановні жителі Ротмістрівської громади!

Вітаю Вас Різдвом Христовим!

Різдво Христове – одне з найголовніших свят у християнстві, яке присвячене народженню Ісуса Христа. Свято, яке символізує початок, любов та надію. Ми зустрічаємо це свято в умовах жорстокої війни, але ми віримо, що сльози зміняться радістю, за відчаєм прийде надія, а смерть буде переможена життям. Нехай Вифлеємська зірка зійде на мирному українському небі. Щоб її сяйво закрило наші міста й села від ворожих ракет, а Різдвяне диво прийде у кожну домівку, до кожного військового, який береже наш спокій та мир.

Хай переможе світло і добро, щоб у кожній українській родині панувала радість, а наші мрії про квітучу Україну стали реальністю.

Зі світлим святом Різдва Христового!

Христос народився!

Славімо Його!