ОБЕРЕЖНО - НОРМАЛІЗАЦІЯ НАСИЛЬСТВА

Дата: 15.12.2023 10:39

В українському інтернет-просторі, особливо серед підлітків, наразі поширюється серіал російського виробництва, який романтизує насилля, кримінал та естетику, що характерна для країни-агресора. Цей контент містить ворожу пропаганду, що в умовах війни в Україні становить серйозну загрозу.

🧑‍💻На перегляд подібного контенту можуть натрапити і ваші діти. У такому віці вони можуть не усвідомлювати всю відповідальність за скоєні вчинки, тому можуть проявляти надмірну жорстокість у своїх діях та поведінці.

Як захистити дітей від негативного впливу та чому батькам варто бути уважними? Про це ми вже розповідаємо у новому дописі👇

#безпекадітей #захиствіднасильства #булінг #протидіябулінгу #діти #поради