Шахові змагання «Зустріч поколінь»

Дата: 14.12.2023 15:26

За ініціативи директорки Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» Лідії Зайвої та директорки Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ротмістрівської сільської ради» Ольги Савченко в Ротмістрівській громаді пройшов турнір з шахів та шашок «Зустріч поколінь». У змаганні взяли участь студенти Університету ІІІ віку, учні та вчителі ЗЗСО. Майстер-клас на заході проводив представник відокремленого підрозділу ГО «Федерація шахів України», майстер спорту Анатолій Карчевський (м.Сміла).

Усі учасники змагань показали високий рівень професіоналізму, завзято боролися за перемогу та з великим натхненням вступали в бій. У ході турніру було визначено ряд переможців, які отримали грамоти та заохочувальні призи від організаторів заходу. Серед них: вчителі фізкультури Бондаренко Анатолій (КЗ «Макіївський ліцей Ротмістріської сільської ради»), Савченко Ярослав (КЗ «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради»), Перебийніс Діана (КЗ «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради»); учні Жук Давид (КЗ «Ротмістрівський ліцей Ромістрівської сільської ради»), Бойко Дар’я (КЗ «Носачівська гімназія Ромістрівської сільської ради»), Римський Артем (КЗ «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради»), Савченко Анна (КЗ «Носачівська гімназія Ромістрівської сільської ради»), Білецька Аліна (КЗ «Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради»). Також призові місця зайняли працівники соціальної сфери Кривошея Тамара та Жук Людмила (КЗ «Центр надання соціальних послуг Ромістрівської сільської ради»).

Під час інтелектуальних ігор присутні випробували свій рівень навичок і вмінь та залишилися задоволеними отриманим досвідом. Учасники подякували організаторам заходу, висловили сподівання збиратися частіше та вдосконалювати свої здібності.