НАСИЛЬСТВО ЩОДО ЛЮДЕЙ З ІНАВЛІДНІСТЮ

Дата: 03.12.2023 19:54

Сьогодні звертаємо вашу увагу на проблему насильства щодо людей з інвалідністю, адже найбільш вразливими у цій ситуації є дівчата та жінки. Проте, важливо пам'ятати, що чоловіки з інвалідністю також можуть стати постраждалим від фізичного насильства, здебільшого, на вулиці. На жаль, такі випадки дедалі стають більш поширені в оточенні серед близьких людей та родичів.

🔹 Часто люди з інвалідністю схильні замовчувати факти насильства або ж розповідати про це третім сторонам, а не представникам правоохоронних органів чи соціальних служб. Якщо ви помітили зміну у поведінці таких осіб або вам в будь-який спосіб стало відомо про випадки насильства – не зволікайте з допомогою.

Зібрали для вас можливі способи отримання підтримки:

📞 безкоштовна правнича допомога за номером: 0 800 213 103, консультації можна отримати онлайн та жестовою мовою

📱Telegram-бот допомоги @survivors_support_bot або hotline@la-strada.gov.ua

📘 для своєчасного реагування та допомоги дітям посібник: «Безпека дітей з особливими освітніми потребами»: https://stop-sexting.in.ua/adult/uroky/dovidnyk-2/

#16днівпротинасильства #правалюдини #протидіянасильству #соціальнапідтримка #безнасильства