1 ГРУДНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

Дата: 01.12.2023 14:27

🎗 Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку, починаючи з 1988 року, 1 грудня. В цей день ми висловлюємо підтримку людям, які живуть з ВІЛ, і згадуємо про тих, хто помер від захворювань, пов’язаних зі СНІДом. Кожен Всесвітній день боротьби зі СНІДом присвячений певній темі.

Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди з вірусом імунодефіциту можуть жити звичайним життям.

Тож, ми хочемо розвіяти найпопулярніші міфи щодо ВІЛ-інфікованих осіб ⬇️:

❌ВІЛ передається повітряно-крапельним шляхом

✅Слина, мокротиння, сльози, піт тощо не можуть стати причиною інфікування. Так само абсолютно безпечними є обійми та рукостискання.

❌ ВІЛ можна підхопити через укуси комах

✅Комарі, мухи, клопи, воші не можуть переносити цей вірус.

❌ВІЛом можна заразитися через спільні предмети побуту, наприклад, одяг, телефон, посуд та інше

✅Це неможливо так само як і зараження через їжу, яку приготувала інфікована людина.