Дипресія та її симптоми

Дата: 01.12.2023 13:50

Усі люди, навіть трирічні діти, можуть переживати депресію. У підлітків це трапляється частіше, ніж у дітей молодшого віку. У дітей, які пережили втрату і горе, ймовірність розвитку депресії також вища.

📌 Як розпізнати депресію у дитини і як саме їй допомогти? На ці запитання відповідає Аптечка самодопомоги від Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?"

___________

Комунікаційна кампанія Ти як? реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV. Кампанія впроваджується в Україні за ініціативою Першої леді Олена Зеленська.

#психічнездоровя

#ЦМЗ_Одеса