ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА

Дата: 30.11.2023 14:11

Фото без описуФото без опису

Життя людини цікаве й неповторне. Та доля в кожного складається по-різному.

Декому на жаль, доводиться сповна випити чашу горя, боротися з недугою все життя, сподіваючись на краще.

Як допомогти людям з інвалідністю, як підтримати їх умови проживання і хоч трішки покращити їх  життя? Про це постійно дбають працівники Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради».

Ось і цього року, напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю, вони знайшли  можливість підготувати невеличкі подарунки завдяки християнській місії «Милосердя і здоров’я», яку очолює надзвичайна людина з великим серцем, волонтер з багаторічним стажем, людина - добротворець Вільховий Іван Васильович. Він не вперше приходить на допомогу, завжди відгукується на наші звернення.

Фото без описуФото без опису

До  Міжнародного дня осіб з інвалідністю, яке відзначається в усьому світі 3  грудня, наші  соціальні робітники  вручать подарунки  своїм підопічним, які мають інвалідність, а також тим, хто має  вади та  зверталися   за допомогою до комунального закладу.

Відвідування цих людей, спілкування, щира людська  увага  тільки  підтримає кожного, засвітить у їх душах  світло надії й віри у добро і людську небайдужість до проблем таких наших співвітчизників.

Тож щиро дякуємо Івану Вільховому, його дружині Світлані Вільховій та його чудовій команді за постійну увагу, вчасну допомогу  жителям Ротмістрівської громади.

Спілкуючись з цією великодушною людиною, думаєш, що дійсно вірна стара істина – ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА.