Жести які рятують життя

Дата: 28.11.2023 10:22

Жест зі згинанням пальців нерідко почав використовуватись людьми які стали жертвами домашнього насильства аби вони таємно могли попросити про допомогу, якщо знаходяться в небезпеці.

Цей жест дозволяє непомітно для кривдника показати оточуючим, що ти перебуваєш у небезпеці.

Виникають такі ситуації коли людина опиняється в пастці але сказати про це вона не може, тому достатньо навіть на вулиці непомітно привернути увагу перехожого.

✋✊ Ви можете побачити міжнародний сигнал про допомогу на зображенні. У TikTok відео з ним набули популярності після початку пандемії, коли у світі збільшилася кількість випадків домашнього насильства.

Обізнаність рятує👌