Навчання в Університеті ІІІ віку

Дата: 17.11.2023 13:53

Однією з окрас Ротмістрівської громади є функціонуючий Університет ІІІ віку, заснований Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» для студентів, які потребують соціальної адаптації.

Фото без описуЩотижня в навчальному закладі проходять заняття з комп’ютерної та медійної грамотності, основ здоров’я, правознавства, краєзнавства, української мови та літератури, історії, мистецтвознавства, релігієзнавства тощо. Основним завданням роботи Університету є підтримка фізичного, інтелектуального та ментального здоров’я поважних мешканців громади.

Цього тижня студенти Університету вправлялися в знаннях з української мови, навчалися кодувати свої імена у схемі вишивки, вправно читали скоромовки та виконували інші творчі завдання лекторки Олени Поліщук.

Кожного разу здобувачі освіти отримують нові знання та чекають наступних зустрічей з цікавими викладачами!