Графік проведення засідань атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Ротмістрівської сільської ради

Дата: 12.10.2023 18:54

Затверджено

рішенням атестаційної комісії

ІІ рівня відділу освіти

Ротмістрівської сільської ради

(протокол № 1 від 19.09.2023)

Графік проведення

№з/п

Основні питання для розгляду

Дата проведення

1

1. Обговорення  Положення про атестацію педагогічних працівників (наказ МОН України № 805 від 09 вересня 2022).

2. Затвердження плану заходів з атестації педагогічних працівників.

До 20.09.2023

2

1. Затвердження списку педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в 2024 році.
  2. Затвердження графіку проведення засідань атестаційної комісії.
  3. Визначення адреси електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів та строк їх подання (У разі подання в електронній формі).

3

1. Про затвердження списку педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації у 2024 році.
  2. Розгляд документів педагогічних працівників, які атестуються.
  3. Прийняття рішення про необхідність вивчення практичного досвіду роботи педагогів (при потребі).
  4. Визначення зі складу атестаційної комісії членів, які аналізуватимуть практичний досвід роботи педагогічних працівників, затвердження графіка заходів вивчення досвіду роботи педагогічних працівників.

20.12 2023

4

1.Прийняття рішення про результати атестації.

2.Оформлення підсумкових матеріалів.