Увага! Важлива інформація!

Дата: 12.10.2023 18:46

Нагадаємо, що в області оголошено високий рівень пожежної небезпеки. Тому, рятувальники закликають не палити суху рослинність!!! Через це існує велика ймовірність перекидання вогню на житлові та господарські споруди. Також під час пожежі сухої трави страждають польові тварини. Ще один украй небезпечний фактор спалювання сухої рослинності – їдкий чорний дим. Для людей, схильних до алергій, опинитися у зоні згоряння сухостою дуже небезпечно. Та найстрашнішим випалювання трави є в зоні населених пунктів, де на ґрунті та рослинах осідають важкі метали. Вдихаючи дим, люди отруюють свій організм. На сільських полях можуть вигоряти залишки отрутохімікатів, які використовують для обробки ґрунтів чи рослин. Небезпечні продукти згоряння вітер здатен переносити на великі відстані, відтак можуть постраждати не лише безпосередньо палії.

Черкаське районне управління ДСНС нагадує,

у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події необхідно телефонувати за номером «101» або «112»