Як батьки можуть підтримати дитину після стресових подій - розповідаємо у цьому дописі.

Дата: 09.10.2023 10:36

Публікація підготована в межах проєкту "Безпечний простір: комплексна психосоціальна підтримка українських шкіл в умовах війни", який реалізовується ГО "Слова допомагають" та спеціалістами Центр психічного здоров'я НаУКМА за підтримки Plan International. Проєкт фінансується Іспанським агентством міжнародного співробітництва та розвитку (AECID). Публікація відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Plan International.