Дата: 09.10.2023 09:43

про проведення конкурсу

на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Ротмістрівської сільської ради

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Ротмістрівська сільська рада Черкаського району Черкаської області 20726, Черкаська область, Черкаський район, с. Ротмістрівка, вул. Михайлівська,18

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконкому Ротмістрівської сільської ради від 29.03.2023р. № 22 «Про проведення та оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових  відходів на території Ротмістрівської сільської ради».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 20726, Черкаська область Черкаський район с. Ротмістрівка вул. Михайлівська,18 (зал засідань Ротмістрівської сільської ради).

Дата 15 листопада 2023 року 11год.00 хв.

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волошин Ігор Миколайович

20726, Черкаська область, Черкаський район, с. Ротмістрівка, вул. Михайлівська,18, кабінет заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів рад, тел. 096-129-61-40.