Пропонуємо долучитися до опитувальники щодо реалізації заходів з гендерної рівності

Дата: 13.09.2023 08:56

Міністерство культури та інформаційної політики України на виконання абзацу другого пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 79-р. «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції комунікації у сфері гендерної рівності» надсилає опитувальник щодо стану імплементації плану заходів з реалізації Концепції комунікації у сфері гендерної рівності, який слід пройти до 20 вересня 2023 року, шляхом заповнення анкети за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1rc1YJv1KzCgeto35IdywFK5W6cZ8LQAhkj MmJFjPxkE/viewform?ts=64f5bffa&edit_requested=true.