До уваги жителів села Ротмістрівка!

Дата: 06.09.2023 09:51

Шановні жителі села!

Нагадуємо, що цивілізована частина людства навчилася дотримуватися чистоти в місцях загального користування вже кілька століть тому. Це сприяло зменшенню поширення епідемій та покращенню загального здоров'я населення. Тому, якщо ви не тільки вчора зістрибнули з ліани й навіть навчилися читати та писати, постарайтеся не залишати по собі сміття та  утворювати стихійні звалища .

Якщо вам потрібно вивезти сміття звертайтеся до працівників комунального підприємства «Ротмістрівське».

Штраф за винесення вами сміття та утворення стихійного сміттєзвалища посеред центру становить 1700 грн.

Не утворюйте стихійних сміттєзвалищ і  ви самі не помітите, як опинитеся у цивілізованій державі!

Адміністрація Ротмістрівської сільської ради