№5 від 31.05.2023

Дата: 05.06.2023 09:04

32. Про роботу закладів дошкільної та загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради у 2022-2023 н.р.

33. Про організацію оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді влітку 2023 року.

34. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «МАКЛАУТ-ЧС»

дозволу на встановлення тимчасової споруди в межах населеного

пункту с. Ташлик.

35. Про зміну порядкового номеру об’єкту нерухомого майна (житлова будівля) в с. Ротмістрівка.

36. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в с. Ротмістрівка

та с. Ташлик.

37. Про надання дозволу на підключення до мережі централізованого водопостачання в с. Ротмістрівка.

38. Про надання Бондаренку Богдану Олександровичу, 01.09.2014 року народження статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

39. Про надання Бондаренку Нікіті Олександровичу, 20.08.2017 року народження статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.