26 сесія VIIІ скликання 14.03.2023

Дата: 20.03.2023 09:09

1. Про затвердження Положення про відділ кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Ротмістрівської сільської ради.
  2. Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Ротмістрівської сільської ради за підприємствами, установами, організаціями на праві господарського відання або оперативного управління та типових договорів.
  3. Про внесення змін до рішення сільської ради від  24.12.2021 № 16 - 9/VІІІ «Про програму підтримки Черкаського батальйону  територіальної оборони в/ч А7324 на 2022-2025 роки».
  4. Про внесення змін до плану економічного і соціального розвитку Ротмістрівської сільської територіальної громади (СТГ) на 2023 рік.
  5. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 22.12.2022 № 24-12/VІІІ «Про бюджет Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2023рік (23508000000)».
  6. Про надання згоди на поділ земельної ділянки в межах населеного пункту    с. Носачів за кадастровим номером 7123785500:01:001:0228.
  7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для рибогосподарських потреб за межами населених пунктів Куцівка та Ротмістрівка.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для рибогосподарських потреб за межами сіл Куцівка та Ротмістрівка.
  10. Про припинення права користування земельною ділянкою.