Лекційно -практичне заняття в поєднанні з православним Днем Петра і Павла в с.Ковалиха

Дата: 14.07.2023 07:06

12 липня в Україні православні християни святкують  День апостолів Петрав і Павла, який в народі називають Петрів день.

У це свято  не можна  займатися фізичною працею і домашніми справами, а зібратися та поспілкуватися - не гріх!

Тому комунальний заклад вирішив провести  в клубі дозвілля Журавка” с.Ковалиха  годину духовності та поєднати її з практичним заняттям на тему Ментальне та фізичне здоровя. Саме воно є невідємною частиною   щасливого життя,  в якому людина може реалізувати свої здібності, протистояти життєвим  стресам та продуктивно працювати.

Враховуючи те, що психічне здоров’я залежить  від соціального оточення, атмосфери у сімї і на роботі  з метою пропагування  здорового способу життя  було проведено  цей цікавий захід . На свято прийшли не лише члени клубу, а й жителі села та діти,  для яких була підготовлена окрема розважальна програма.

Від проведеного  заходу всі отримали неймовірне задоволення та кожен для себе взяв нову та корисну інформацію для поліпшення свого фізичного та психологічного стану.

Щиро вдячні Благодійній організації Українська освітня платформа та її фахівцям Оксані Кулик, Тетяні Бойко, Андрію Маслюку,  старості села Ковалихи Валентині Танцюрі    та керівнику клубу  Наталії Бондаренко за допомогу в проведенні  заходу.