У Носачеві запрацював любительський клуб «Промінь добра»

Дата: 19.06.2023 15:20

Любительський рух, об’єднання та клуби – це для людей, що відчувають потребу у спілкуванні. Відповідно до запитів своїх підопічних та відвідувачів, враховуючи інтереси та діяльність, запрацював клуб ветеранів «Промінь добра» в с. Носачів. Очолила його на волонтерських засадах Кукуяка Тетяна Миколаївна, шанована в селі місцева активістка, небайдужа до проблем людей.

Комунальний заклад «Центр надання комунальних послуг Ротмістрівської сільської ради» постійно залучає членів клубу до скарбниці культури, історії, сприяє формуванню естетичних смаків, розвиває різноманітні духовні та інші потреби з ціллю спілкування на основі різних інтересів та діяльності.