Насильству – ні!

Дата: 15.05.2023 10:57

Протидія домашньому насильству: міфи та факти- така тема тренінгу, проведеного   для членів  любительського клубу Журавка с.Ковалиха представниками  громадської організації «Десяте квітня», яка активно працює у сфері протидії гендерному насильству, мета заходу  знизити його  ризики та попередити виникнення трагічних ситуацій. Насильство проти жінок і дівчат є одним з найпоширеніших порушень прав людини не тільки,  у світі, а й в Україні, також обговорили  ознаки гендерного насилля та методи запобігання виникненню порушень прав людини, проаналізували види насилля, найпоширенішим з котрих є аб’юз –  зневажливе чи презирливе ставлення до партнера, психологічний тиск.

Тренери змогли зацікавити та активізувати на обговорення теми. Присутні включилися  в гру для дорослих факт – міф, наводили приклади  з особистого життя  та задавали  багато питань.

Учасники заходу  вдячні організаторам за отриману інформацію та поради.