“ Мама – наш родинний оберіг, ковток води в душевній прохолоді”

Дата: 10.05.2023 15:37

Свято, яке набуло всесвітньої популярності не обминуло наш заклад Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради. Засідання любительських обєднань за круглим столом присвячене матерям Мама – наш родинний оберіг, ковток  води  в душевній прохолоді.

Сьогодні згадували дитинство своїх матусь, які самі ставали мамами, створювали сімї, ростили дітей. У кожного життя, як та українська пісня: протяжна та сумна, радісна як весняний настрій, насичена  неймовірними враженнями, любов’ю до  сім ї та до нашої матінки України .

Учасники художньої самодіяльності підібрали  репертуар  у відповідності до сьогодення, з глибоким співчуттям  до матерів, чиї  сини  та чоловіки захищають нашу землю. Сльози  на очах у всіх присутніх, адже знаємо ,що у цих матерів  ранок починається  не з кави, а з думок…і, звичайно, з шепоту молитви !

Нехай Бог береже кожного!