Пам’ять не згасає

Дата: 09.05.2023 11:16

8 травня – День пам’яті і примирення.

Ми схиляємося у доземному поклоні перед ветеранами, які пройшли крізь вогонь війни. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за їх безсмертний подвиг.

Ми у вічному боргу перед переможцями за обірвану війною юність, за мужність, відвагу, самопожертву, які вони проявили в боях за рідну землю.

8 травня у с.Ротмістрівці  відбулося засідання круглого  столу «Згадаємо односельчан ветеранів, яких уже немає поруч». Кожна   родина  наших членів клубу згадала про своїх загиблих родичів, а також ветеранів війни, колишніх  активних членів клубу, яких нажаль з нами вже не має Марію Краснокутську, Михайла Пригожинського та Івана Поліщука, які захищали нашу землю.

Завітала  на захід директор комунального закладу Лідія Зайва, яка подякувала всім за пам’ять, яку бережуть старші покоління і передають спогади у спадок своїм нащадкам.

Пам'ять полеглих воїнів – визволителів присутні вшанували хвилиною мовчання.

Такі ж урочистості та заходи були організовані і проведені соціальними працівниками комунального закладу в інших  клубах та любительських об’єднаннях громади.

Вічна слава і вдячність героям!

Пам’ятаємо, схиляємо голови, цінуємо, підтримуємо, тих ветеранів, що ще живі.