ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКИ ОК-5 ТА ОК-7: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Дата: 29.03.2023 06:36

Часто застраховані особи звертаються до органів Пенсійного фонду України за отриманням довідок ОК-5 та ОК-7.

У цих довідках містяться індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Отримати довідки ОК-5 та ОК-7 можна кількома способами: безпосередньо у будь-якому сервісному центрі Пенсійного фонду України, пред’явивши паспорт та довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) чи онлайн — на порталі ДІЯ чи у мобільному застосунку ДІЯ або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, або у мобільному застосунку “Пенсійний фонд”.

Пропонуємо покрокову інструкцію: “Як отримати довідки ОК-5 чи ОК-7 через вебпортал Фонду”.

1. Зайдіть на вебпортал електронних послуг Фонду (https://portal.pfu.gov.ua). Натисніть “Вхід” та авторизуйтесь у будь-який зручний для вас спосіб (за допомогою кваліфікованого електронного підпису або логіну та паролю, або системи ID.GOV.UA, або Дія.Підпис).

1. У меню зліва, у розділі “Комунікації з ПФУ”, оберіть пункт “Запит на отримання електронних документів”.

1. У полі “Тип звернення” оберіть “Довідка ОК-5” або “Довідка ОК-7” (загальні дані вже будуть заповнені системою).

4. Надайте згоду на передачу та обробку своїх персональних даних та натисніть “Відправити до ПФУ”.

5. Перевірте наявність сформованої довідки в розділі “Мої звернення”, до якого документ після формування надійде автоматично протягом кількох хвилин.

1. За бажання завантажте довідку на зйомний носій чи на власний цифровий пристрій.

Відділ обслуговування

громадян № 7 (сервісний центр)

Головного управління

Пенсійного фонду України в Черкаській області