«Жінкою звеличена земля України»

Дата: 10.03.2023 12:45

8 березня 2023 року члени клубу дозвілля «ЖУРАВКА» с.Ковалиха

зібралися, щоб  відзначити свято весни. Темою заходу була «Жінкою  звеличена земля України».  На засіданні клубу  згадували найвідоміші постаті українських жінок, які прославилися в різних галузях і стали відомими не тільки в Україні, а й за кордоном .

З цікавістю слухали члени клубу про творчість Лесі Українки,  Ліни Костенко, Соломії Крушевницької, Клавдії Шульженко,Марії Зеньковецької, Катерини Білокур та Ади Роговцевої.

З особливим щемом в душі дізналися більше  про наших героїнь ЗСУ Юлії Палевської ( Тайра), Катерини Поліщук (Пташка),Євгенії Емеральд (Жанна Д’арк).

З сумом вшанували пам'ять загиблих і висловили щиру подяку  за можливість жити  і здійснювати  посильний внесок  для пришвидшення нашої Перемоги.