У Telegram запрацював онлайн-чат “Безпечна Черкащина”

Дата: 20.02.2023 10:31

У месенджері Telegram запрацював онлайн-чат “Безпечна Черкащина” – https://t.me/bezpechna_cherkashina. Про це інформує Поліція Черкаської області.

Таким чином жителі та гості Черкаської області можуть повідомляти про надзвичайну подію чи пригоду не лише дзвінком на номер “102”, а й надсилаючи фото і повідомлення в Telegram.

Повідомлення, які надходитимуть у групу мобільного додатку, буде опрацьовувати черговий оператор служби “102”, так само як і повідомлення телефоном.

Ця платформа створена для оперативного обміну інформацією про пригоди та надзвичайні події, які потребують негайного реагування!

Повідомлення мають містити наступну інформацію:

-суть події;

-точна адреса, де відбувається чи відбулася подія, час;

-фото з місця події (за можливості);

-контактний телефон заявника (для з’ясування обставин).

Чого не варто робити у чаті — це спамити. «Безпечна Черкащина» — виключно для термінових повідомлень про правопорушення.