У вільного світу обличчя України!

Дата: 14.02.2023 18:32

У приміщенні Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» пройшов патріотичний майстер-клас. Учасники любительських клубів у підгрупах виготовляли соняхи в кольорах українського прапора. Майстрині своїми руками зробили чудові квіти до роковим жахливої української трагедії – початку повномасштабної війни. Надавачі послуг закладу періодично проводять такі майстер-класи для формування в громадян почуття патріотизму, любові до свого народу, України, розвитку практичних умінь, мислення та творчої уяви. Усі виготовлені соняхи поїдуть у сільську церкву, де будуть освячені для наших воїнів у вигляді оберегів. Щиро дякуємо нашим захисникам та захисницям, які мужньо боронять нашу країну та всіх нас! Пишаємось героїзмом наших військових! Віримо в Перемогу!