Дата: 01.02.2023 11:47

Повідомляємо, що у відділі ЦНАП Ротмістрівської сільської ради з січня 2023 року почала надаватися адміністративна послуга з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Для отримання даної паослуги при собі необхідно мати:

1. Паспорт громадянина України,
  2. Документ, що підтверджує оплату послуг за надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку
  3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)

Крім того, за повідомленням Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області запроваджено новий функціонал щодо автоматичного формування витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів програмним забезпеченням Державного земельного кадастру. Наразі ефективно функціонує автоматична видача з технічної документації із загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пінктів.

У разі виникнення питань звертатись до відділу ЦНАП за адресою: с. Ротмістрівка, вул. Михайлівська,18, тел. 0977945371.