№6 від 30.09.2022

Дата: 09.10.2022 10:44

1. Про готовність закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період.
  2.    Про затвердження мережі закладів освіти Ротмістрівської сільської  ради на 2022-2023 навчальний рік.
  3. Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія АДЕП» тарифу  на теплову енергію для опалення закладів загальної середньої освіти.
  4. Про затвердження тарифів на комунальні послуги, що надаються комунальним підприємством «Ротмістрівське»
  5. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо укладання договору купівлі-продажу житлового будинку з надвірними спорудами та прилеглою до нього територією, на ім’я неповнолітнього.