№ 5 від 31.08.2022

Дата: 10.09.2022 10:39

1.       Про стан готовності закладів освіти Ротмістрівської сільської ради до нового 2022-2023 навчального року та опалювального сезону.
  2.        Про затвердження положення про порядок оплати та надання пільг з оплати навчання в Ротмістрівській дитячій музичній школі Ротмістрівської сільської ради.
  3. Про затвердження положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
  4. Про  звіт про виконання бюджету Ротмістрівської сільської територіальної громади за І півріччя 2022 року.
  5. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 24.12.2021 №16-12/VIII „Про бюджет Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2022 рік (23508000000)“.
  6. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в с. Ротмістрівка та с. Самгородок.
  7. Про надання дозволу на підключення до мережі централізованого водопостачання в с. Ротмістрівка.