Вітаємо жителів громади з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 02.01.2023 18:37

Прийміть вітання від колективу Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» з Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це завжди старт, початок чогось непередбачуваного та незвіданого. Нехай він подарує нові надії, відкриє перспективні горизонти, стане плідним роком для нових досягнень. Нехай здійсниться найзаповітніше бажання всіх українців, і на нашій землі запанує мир та злагода.

Нині це свято переплетене молитвами за Україну, за наших воїнів-героїв, які непохитно стоять стіною, обороняючи нас від зла. Сьогодні всім нам потрібна підтримка, і психологічна, й емоційна, щоб відновити наші сили для подальшої боротьби за волю. Тому до Ротмістрівки у переддень Нового року завітав Вокальний жіночий ансамбль «Вербиченька» Будинку культури імені Т. Г. Шевченка (м. Сміла), який піснями та жартами щиро привітав жителів громади зі святами та побажав перемоги, достатку та здійснення найпотаємніших мрій. Люди, які відвідали захід, отримали задоволення від мистецтва, відпочили, відволіклися від буденщини та від гострих проблем воєнного періоду.

Ми дякуємо колективу «Вербиченька» за подароване свято! Життя продовжується! Віримо в ЗСУ! Наближаємо перемогу!