A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Щасливе дитинство – право дитини!

Дата: 09.12.2022 14:13
Кількість переглядів: 164

8 грудня 2022 року за сприяння Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» спільно з Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ротмістрівської сільської ради» відбувся Просвітницький тренінг для батьків «Щасливе дитинство – право дитини».

Захід був приурочений щорічній Міжнародній кампанії «16 днів проти насильства», яка проходить в Україні з 1991 року за підтримки Організації Об’єднаних Націй. Основними завданнями цієї акції є: привернення уваги громадськості до актуальних проблем для українського суспільства, а саме: подолання насильства в сім’ї, протидія торгівлі людьми та жорстокому поводженню з дитиною, гендерного насильства та забезпечення рівних прав чоловіків і жінок; організація громадського руху щодо викорінення домашнього насильства, проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї.

Тренерами заходу були Тимарська Тетяна Анатоліївна, соціальна педагогиня Комунального закладу «Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради», та Тереховська Любов Миколаївна, кандидатка філологічних наук, фахівець із соціальної роботи Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради». Вони ґрунтовно розповіли про види домашнього насильства та способи запобігання таких випадків, розглянули поняття булінгу та насилля в соціальних мережах, а також виконали з учасниками різноманітні вправи для закріплення матеріалу.

Захід відбувся за допомогою технічного обладнання, яке було отримано напередодні у межах благодійної допомоги, наданої в рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної сервісної служби України.

Основною ціллю заходу було донести до учасників, що дитина зростає щасливою лише в тій сім’ї, де ніколи немає насильства. Ніхто й ніколи, ні за яких обставин не має права принижувати гідність іншої людини і дозволяти принижувати себе, особливо свою дитину, тому що ми всі маємо однакові права перед законом і перед один одним.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора