Знову діють: в області повернули графіки погодинних відключень електроенергії

Дата: 18.11.2022 14:26

На Черкащині, починаючи з 12:00, знову діють графіки погодинних відключень електроенергії. Про це інформує начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Графіки погодинних відключень електроенергії: https://bit.ly/3XfX2sS

– Дякую всім жителям за витримку, – наголосив Ігор Табурець. – А нашим енергетикам – за роботу! Вони докладають надзусиль для стабілізації енергосистеми країни.

Водночас, наполегливо просимо тих споживачів, які не підпадають під дію графіків погодинних відключень максимально зменшити використання електроприладів у години пік: з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. Не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів і за можливості перенесіть користування пральними машинами, бойлерами та обігрівачами на ніч, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий.