Незалежний експерт про відновлення енергоситеми в Україні

Дата: 17.11.2022 15:19

Незалежний експерт, директор Центру енергетичних досліджень Олександр Харченко про відновлення енергоситеми в Україні в ефірі Українське радіо.

«Росіяни б’ють по транспортних шляхах. Усі ці хвилі, що відбуваються з 10 жовтня, це удари саме по транспортуванню електрики. На жаль, атаки доволі ефективні, і ці втрати накопичуються. Бо є частина обладнання, яке неможливо відновити швидко. Тільки для його виготовлення потрібні місяці. Ворог крок за кроком пробивається крізь міцність нашої енергосистеми. Але, того результату, якого хотіли, вони не мають», – зауважує Олександр Харченко.

Нагадаємо, що 15 жовтня рашисти здійснили наймасовішу ракетну атаку по низці енергетичних об‘єктів країни. На цей час ми важко, але витримали цей удар та втримали енергосистему. Це все же єдина енергосистема, хоч і поранена і вимушена працювати з обмеженнями. Сьогодні енергетики на передовій Енергетичного фронту, а всі українці мають стати надійним тилом для них.

Сподіваємося на ваше розуміння та дякуємо за підтримку!

Більше – у матеріалі Українського радіо – https://bit.ly/3OlHtMn

За інформацією НЕК “Укренерго”