Щиро вітаємо з професійним святом!

Дата: 04.11.2022 09:39

Теплі слова та подяка від підопічних за якісне та своєчасне надання соціальних послуг – це оцінка нашої роботи.

У переддень нашого професійного свята Дня працівників соціальної сфери хочеться  привітати  всіх  працівників, колег, партнерів, які разом з нами стоять на сторожі інтересів жителів громади.

Тож, щиро вітаємо всіх із нашим професійним святом! Хай доля дарує всім нам побільше сонячних днів, позитиву, вдячності від людей, якими ми опікуємося сьогодні в посиленому режимі під час воєнного стану.

Зичимо всім доброго здоров’я, терпіння, мудрості, сили волі й такої ж благородної роботи в майбутньому!  Хай кожен день ваш  буде осяяний теплом людської вдячності й шани, хай вистачить знань, умінь, досвіду й душевного пориву зберегти і примножити основи благородства, милосердя і добротворення!  І мирного всім нам неба!