Робота соціальних робітників під постійним контролем

Дата: 04.11.2022 09:35

03 листопада 2022 року завідуючою відділеннями  комунального закладу Людмилою Жук було проведено перевірку надання  якості послуг, що надаються  соціальними робітниками села Носачів Григоренко Оленою Олександрівною та Педан Аллою Миколаївною.

Під час перевірки було відвідано 12  громадян похилого віку, які знаходяться на обслуговуванні.

Встановлено, що працівники  знаходилися на робочому місці, згідно з маршрутними листами. Послуги  непрацездатним громадянам надаються в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між комунальним закладом  та отримувачами соціальної послуги.

Відчувається, що соціальні робітники знають про проблеми кожного свого підопічного та своєчасно їх вирішують. Турбуються, щоб вони вчасно були забезпечені ліками, свіжими продуктами харчування, допомагають  поратися по господарству та надають інші послуги, передбачені індивідуальним планом.

Так, з початку року вони потурбувалися  про вчасне  оформлення  субсидії на тверде паливо  та допомогли їм у завезенні дров. І сьогодні майже всі підопічні забезпечені паливом  на  осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

Приємно, що наші соціальні робітники працюють на совість.