РЯТУВАЛЬНИКИ ВКОТРЕ ЗАСТЕРІГАЮТЬ ВІД СПАЛЕННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ

Дата: 26.10.2022 12:45

Причиною ядучого диму є господарі, які щоосені спалюють на своїх городах, полях та присадибних ділянках бур’яни, листя, траву, дрібне сміття та інші відходи.

Тож, аби запобігти виникненню масштабних загорянь, рятувальники Черкаського районного управління ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Надзвичайники наголосили господарям приватних домоволодінь бути вкрай обережними під час використання відкритого вогню на територіях власних домоволодінь. А також попередили громадян, що самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, стерні та опалого листя тягне за собою адміністративну відповідальність.

Більше того, подібне «господарювання» стає причиною нещасних випадків, в результаті яких нерідко потерпають самі підпалювачі.

Співробітники Служби порятунку вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки, відмовитись від спалювання сміття й рослинних залишків! Якщо ви бачите, як інші палять листя та траву, телефонуйте 101!