№4 від 29.07.2022

Дата: 04.08.2022 12:15

Порядок денний:

1. Про стан роботи з листами, заявами і скаргами громадян  за І півріччя 2022  року.
  2. Про стан реалізації делегованих повноважень.
  3. Про Ротмістрівську субланку Черкаської районної ланки Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
  4. Про затвердження контингенту учнів та погодження розміру батьківської плати за навчання в Ротмістрівській дитячій музичній школі Ротмістрівської сільської ради на 2022-2023 н. р.
  5. Про підсумки роботи постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами за І півріччя 2022 року на території Ротмістрівської сільської ради.
  6. Про надання Романюк Софії Дмитрівні, 08.01.2018 року народження

статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

1. Про надання Романюку Богдану Дмитровичу, 27.07.2012 року народження статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
  2. Про надання Романюк Діані Дмитрівні, 26.10.2009 року народження

статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

1. Про взяття на квартирний облік особи з числа дітей-сиріт та дітей,

позбавлених батьківського піклування Чукіної Анастасії Олександрівни.

1. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо укладання договору купівлі-продажу  житлового будинку з надвірними спорудами та прилеглою до нього територією, право користування якими мають неповнолітні діти.
  2. Про зміну порядкового номеру об’єкту нерухомого майна (житлова будівля) в с. Ротмістрівка.
  3. Про надання дозволу на підключення до мережі централізованого  водопостачання в с. Ротмістрівка.