Платникам податків Черкащини за 9 місяців 2022 року відшкодовано 348,1 млн гривень податку на додану вартість

Дата: 25.10.2022 08:45

• січня - вересня 2022 року платниками Черкаської області заявлено  до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 604 млн гривень.
  • цілому протягом 9 місяців поточного року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на загальну суму         348,1 млн гривень.

З початку 2022 року в цілому по області загальний залишок невідшкодованого ПДВ на рахунки платників станом на 01.10.2022 складає 232,5  млн грн (158,3 млн грн -  триває камеральна перевірка по поточній заявці сум бюджетного відшкодування за звітний період червень - серпень 2022 року, 28,5 млн грн –тривають позапланові документальні перевірки по заявам поданим за лютий – травень 2022 року, 45,7 млн грн – узгоджені суми бюджетного відшкодування за результатами камеральних перевірок після 31 серпня 2022 року та по яким станом на 01.10.2022 не проведено органом, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, перерахування суми з бюджетного рахунку на поточний банківський рахунок платника податку суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість)

• на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту.