№1 від 31.01.2022

Дата: 07.02.2022 10:32

Порядок денний:

1. Про стан роботи з листами, заявами і скаргами громадян та заходи по їх удосконаленню.
  1. Про стан реалізації делегованих повноважень у 2021 році.
  1. Про звіт про виконання бюджету Ротмістрівської сільської територіальної громади за 2021 рік.
  1. Про створення робочої групи з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати, забезпечення своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України та надходжень до бюджетів всіх рівнів на території Ротмістрівської сільської ради.
  1.  Про перелік об’єктів та видів оплачуваних суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт  на 2022 рік.
  1.  Про перелік об’єктів та видів робіт  для осіб, на яких судом накладено

адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та кримінальне

покарання у вигляді громадських  робіт на 2022  рік.

1. Про надання Корженку Тіхону Олеговичу, 17.06.2018 р.н., статусу дитини, позбавленої  батьківського піклування.
  1. Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія АДЕП» тарифу на теплову енергію для опалення закладів загальної середньої освіти.
  1. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку «Капітальний ремонт приміщення віддаленого робочого місця с. Макіївка відділу «Центр надання адміністративних послуг Ротмістрівської сільської ради».