A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Стан роботи системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінювання ступеня ризиків

Дата: 18.10.2022 10:25
Кількість переглядів: 34

За січень-вересень 2022 року на розгляд комісії Головного управління ДПС у Черкаській області (далі – ГУ ДПС) з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Комісія) надійшло 24314 Повідомлень про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування 1312 суб’єктами господарювання на загальну суму ПДВ 682,7 млн гривень.

За результатами розгляду Повідомлень щодо подання пояснень та копій документів прийнято рішення про реєстрацію 22166 Повідомлень по ПН/РК 1215 СГ на загальну суму ПДВ 622,0 млн гривень.

Крім того, Комісією враховано 352 Таблиці даних платника податку з інформацією щодо кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з УКТ ЗЕД та/або кодів послуг згідно з ДКПП.

Якщо у майбутньому будуть виявлені ризики у діяльності підприємства, таблиця може бути скасована, як на регіональному так і на центральному рівні.

У разі виникнення додаткових питань з приводу зупинення реєстрації ПН/РК, ви завжди можете отримати консультацію у спеціалістів ГУ ДПС за номером (0472) 33-91-97.

Також для зручності платників працють електронні скриньки: https://ck.official@tax.gov.ua  та  ck.ikc@tax.gov.ua.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора