Платниками податків Черкащини (юридичними особами) за 9 місяців 2022 року сплачено 992,8 млн гривень місцевих податків і зборів

Дата: 12.10.2022 08:19

За інформацією в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергія Гришка протягом січня - вересня 2022 року до місцевих бюджетів Черкаської області юридичними особами сплачено 992,8 млн грн місцевих податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року надходження зросли  на 27,1 млн гривень.

Із загальної суми  надходжень 594,7 млн грн – це плата за землю,        274,5 млн грн – єдиний податок, 117,9 млн грн – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  1,6 млн грн – транспортний податок  та           4,1 млн грн – місцеві збори.

Найбільше, а саме – 23,8 відсотка від загальної суми надходжень, перерахували до бюджету суб'єкти господарювання міста Черкаси – 236,3 млн гривень.