Про розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Ротмістрівка на перехресті вулиць Шевченка та Стельмащука

Дата: 04.10.2022 14:39

РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

16.09.2022                                                                                    № 21 – 6 /VIIІ

Про розроблення детального плану

території земельної ділянки в

с. Ротмістрівка на перехресті

вулиць Шевченка та Стельмащука

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10,16,19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 16.11.2011  №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розробити детальний план території земельної ділянки в                                с. Ротмістрівка на перехресті вулиць Шевченка та Стельмащука (надалі – містобудівна документація) під реконструкцію частини громадської нежитлової будівлі з господарськими будівлями та спорудами.
  2. Замовником розроблення детального плану території визначити виконком Ротмістрівської сільської ради.
  3. Реалізацію та використання матеріалів детального плану території  земельної ділянки здійснювати  за погодженням виконкому сільської ради та інвестора.
  4. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку містобудівну документацію подати на затвердження до Ротмістрівської сільської ради.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони природи та екології.

Сільський голова                                                           Володимир ХОВАЙБА