З ДНЕМ ГРОМАДИ!

Дата: 16.09.2022 09:43

Дорогі земляки, гості громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди гарного свята — Дня нашої громади!!!

Свята, яке відзначають усі, хто його любить.
Саме любов до маленької батьківщини надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні. Почуття відповідальності за життя дітей і добробут нащадків, за  майбутнє кожного із селищ та громади в цілому змушує вас берегти і цінувати місцеві багатства.

Дорогі земляки, у сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаємо всіх із  Днем ГРОМАДИ!!!

У такий радісний день бажаю Вам добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого населеного пункту.

В цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.
Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне селище, громади, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З ПОВАГОЮ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА               Володимир ХОВАЙБА